Męska koszulka - Badania dowodzą, że 9/10 dzieci swoją wspaniałość dziedziczy po tacie

Pierwsza propozycja pochodząca z wspomnianego sklepu, to bardzo humorystyczna koszulka z nadrukiem “badania dowodzą, że 9/10 dzieci swoją wspaniałość dziedziczy po tacie”. Taki wyjątkowy prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy przyszłego ojca, który taką koszulkę z pewnością będzie nosił z dumą.
Kup teraz

Męska koszulka - Gotowy do wymiany pieluch

Jak już zostało wcześniej wspomniane, przyszli ojcowie muszą przygotować się na nowe obowiązki związane z opieką nad noworodkiem. Jednym z nich jest oczywiście wymiana pieluch. Humorystyczny nadruk na koszulce “Gotowy do wymiany pieluch” jest więc doskonałą formą przekazu, że świeżo upieczony tata z pewnością stanie na wysokości zadania.
Kup teraz

Męska koszulka - Przyszły ojciec

Kolejna zabawna koszulka z kategorii ma nadruk “Przyszły ojciec”, dodatkowo opatrzony symbolicznym siedzącym ludzikiem ze spuszczoną głową z papierosem w dłoni. To idealna propozycja dla Panów, którzy mają mnóstwo dystansu do siebie i taki wzór z pewnością ich rozbawi.
Kup teraz

Męska koszulka - Świeżo upieczony tatuś

Ostatnią z proponowanych opcji jest koszulka z nadrukiem “Świeżo upieczony tatuś”, która bezpośrednio wskazuje, że jej właściciel niedawno został ojcem. Będzie stanowić wspaniały prezent dla kogoś bliskiego, kto spodziewa się dziecka, aby mógł ją nosić, kiedy maluch już przyjdzie na świat.
Kup teraz

Co uważają nasi klienci!

Materiał

Wszystkie dostępne w sklepie top-koszulki produkty, są wykonane z wysokiej jakości ekologicznej bawełny, która zapewnia pełen komfort noszenia i ponadprzeciętną wytrzymałość.

Szybka wysyłka

Firma dokłada wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do każdego klienta w najkrótszym możliwym czasie

Gwarancja zadowolenia

Wysokiej jakości wyroby i atrakcyjne ceny to cechy, które powodują, że zadowolenie z zakupionej koszulki jest gwarantowane.

Co uważają nasi klienci?

Koszulki wysokiej jakości, nadruki tak samo, nic dodać nic ująć! W dodatku mnogość dostępnych w sklepie wzorów sprawia, że niesamowicie łatwo można znaleźć prezent idealny!
Tomasz
Kupiłam koszulkę koledze z pracy, który spodziewał się dziecka - jego reakcja była fantastyczna, bardzo się ucieszył. W dodatku był zachwycony jakością (ja tak samo, dawno nie spotkałam koszulek tak dobrze uszytych)
Magda
Mój mąż otrzymał taką koszulkę w prezencie, kiedy oczekiwaliśmy dziecka. Jak bardzo się śmiał kiedy zobaczył wymowny, humorystyczny nadruk :) Dziś z dumą w niej chodzi a maluch rośnie jak na drożdżach!
Paulina